Teraziler
Ağırlık ölçmek için kullandığımız ölçüm cihazları olan teraziler, hayatımızın her alanında her zaman ihtiyaç duyabileceğimiz hassas ölçümler yapabilen ürünlerdir. Terazi yüzyıllardır ölçme tartma ve hesaplama işlerinde kullanılmaktadır ve teknolojik gelişmeler sayesinde kullandığımız terazi çeşitlilik konusunda sayıca artmaktadır. Elektronik terazi, manav terazisi (market terazisi), mutfak tartısı (mutfak terazisi), dijital teraziler gibi terazi çeşitleri kategorimizin geniş ürün yelpazesi dâhilinde ihtiyacınıza sunulmaktadır.

Dijital Teraziler    

Dijital teraziler hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde sıklıkla kullandığımız ve kullanım açısından bizlere büyük kolaylık sağlayan terazi çeşitleridir. Hassas ölçümler yapmamıza yarayan dijital teraziler ve dijital tartılar, mutfaklarımızdan başlayarak en ağır nesnelerin ağırlık ölçümlerini yapmaya kadar geniş bir yelpazede kullanılırlar. Hassas tartı, hassas terazi, baskül, kantar gibi dijital tartı ve dijital terazi çeşitleri ağırlığını ölçmek istediğiniz nesneyi ve sonuçlarını doğru olarak elde etmenize yarar. Aynı zamanda tasarım olarak da kullanışlı özellikle barındıran dijital tartı ve dijital teraziler elde ettiğiniz sonuçları kolay okumanızı sağlayacak olan LCD ekranlara da sahiptir.

Elektronik Teraziler    

Terazi çeşitleri arasında yer alan bir başka terazi de elektronik terazidir. Elektronik terazi, akülü kullanım sağlayabilen bir terazi türüdür. Çoğunlukla manav ve marketlerde ya da daha ağır nesnelerin tartıldığı iş yerlerinde görmeye alışık olduğumuz elektronik teraziler çeşitli ağırlık kapasitelerine sahiptir. Örneğin bir elektronik terazi 150 kg kapasiteyi tartabiliyorken, başkaları daha az ya da daha çok ağırlığı tartabilirler. Eğer siz de elektronik hassas terazi satın almak istiyorsanız, kategorimizde bulunan elektronik hassas terazi modellerini inceleyebilir, en uygun elektronik hassas terazi fiyatları sayesinde kazançlı ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. En ucuz elektronik terazi fiyatlarına kategorimizden ulaşmanız mümkün

₺949,90 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
₺1.049,90 KDV Dahil
₺1.499,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺249,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1