NATIONALJAPAN NJX-2288 PARA KONTROL KALEMI (NJX2288 )

Fiyat : ₺5,50(KDV Dahil)
Hızlı Gönderi

Özellikler ....

Piyasada sahte para çok. Artık sahte paraları daha profosyonel şekilde basıyorlar ve ayırtedilmesi iyice zorlaştı.Bunun için önlem aldınızmı.Cevabınız hayır ise işte size sahte para kontrol kalemi.
Bu kalem sayesinde paranın sahte olup olmadığını anlayabileceksiniz.Kalemle paranın üzerini çizdiğinizde renk siyah olursa para sahte açık sarı renk olursa para gerçektir.Gerçek parada çizgi yavaş yavaş kaybolur.
Sadece Türk Lirası değil diğer tüm dünya paralarınında sahte olup olmadığını kontrol edebilirsiniz ....

TL, YTL, EURO, Amerikan Doları ve diğer 140 ülke parasının sahtesini ayırmakta çabuk ve ekonomik çözüm. 

Amerikan Teknolojisinin son ürünü olan Sahte Para Ayırma Kalemi'nin kullanılması son derece basittir. Kalemin içindeki özel mürekkep paranın hakiki veya şüpheli olduğunu hemen belirler. 

Bir yabancı veya Türk Lirasının herhangi bir yerine kısa bir çizgi çektiğinizde onun gerçek veya sahte olduğunu ayırır. 

Paranın üzerine çektiğiniz çizgi belli belirsiz açık sarı renkte ise o para hakikidir. 

Eğer paranın üzerine çektiğiniz çizgi koyudan orta koyu renge değişebilen kahverengi ise dikkat paranız şüphelidir ve büyük olasılıkla sahtedir. 
Bu kahverengi çizgi sahte para üzerinde devamlı kalır.

Çok yaratıcı bir buluş olan bu kalem sayesinde sahte para dolaşımı çok zorlaşacakır. Böylece yalnız bir gün içinde yapılan trilyonlarca liralık para değişimlerinde, 

Sahte Para Ayırma Kalemi'ni kullanan kişiler, kalpazanlık yoluyla büyük para kaybedilmesinin ve kalpazanların zengin olmasının önüne geçecektir.
Bumerang - Yazarkafe