Saç ve Sakal Tıraş Makineleri
Saç, sakal bakımı için ihtiyaç duyulan elektronik cihazlar ve vücut tüylerinin temizlenmesi için ihtiyaç duyulan elektronik makineleri hem erkekler hem de kadınlar tercih etmektedirler. Elektrikli tıraş makineleri, şekillendiriciler ve kırpma makineleri, sakal kırpma makineleri ve saç kesme makineleri genellikle erkeklerin tercih ettiği elektronik bakım cihazlarıdır.

 

Saç Kesme Makineleri

Saç kesme makineleri, erkeklerin pratik bir şekilde saçlarını kesmeleri ya da saçlarına diledikleri gibi milimlik şekiller vermek için tasarlanmış hassas cihazlardır. Kusursuz saç kesimleri için tasarlanmış bu cihazların ayarlanabilir özellikleri bulunmaktadır. Kesimden önce arzu edilen saç uzunluğu için doğru uzunluk ayarı seçilmelidir ve kesim işlemine öyle başlanmalıdır. Bazı markaların modellerinin çift taraklı başlıkları bulunmaktadır. Küçük tarak aparatı sayesinde daha kısa, milimlik kesimler yapılabilirken, büyük tarak aparatı sayesinde ise geniş çaplı kesimleri yapılabilir. 

 

Saç sakal tıraş makinesi marka ve modelleri

Lesima, Gold Silver, Moser gibi birçok markanın farklı fonksiyonel özelliklere sahip sakal tıraş makinesi ve saç kesme makinesi modelleri bulunmaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş donanımlara sahip tıraş makinelerinin fiyatları da daha yüksek olmaktadır. Sahip oldukları özelliklere, işlevlere ve kullanım tiplerine göre fiyatlar da değişiklik gösterir.
Her modelin pil ömrü aynı değildir. Bazı modellerin 1 saatlik şarj edilme sürelerine karşın 120 dakikalık pil ömürleri bulunurken bazı modellerin 8 saatlik şarj edilme sürelerine karşın 60 dakikalık pil ömürleri vardır.

 

En iyi sakal kesme makineleri

En iyi sakal kesme makineleri genellikle en çok tercih edilen ve çok amaçlı kullanım kolaylığı sağlayan ve fiyatları da bu oranda daha yüksek olan cihazlardır. Bu sakal kesme makinelerinin motor güçleri daha fazla olduğundan daha keskin dokunuşlar yaparak arzu edilen sakal modellerini kusursuz bir şekilde kesebilirler. Aynı zamanda bu makineler cildi de tahriş etmeyecek hassaslıktaki bıçaklarla tasarlanmıştır ve bu sayede kullanım sonrası ciltte alerjik bir sorun yaratmazlar.
En iyi verim alınan makineler genellikle kablosuz olanlardır. Kablosuz makinelerin kullanımı daha pratik olmakta ve şarj edilebilir özellikleri bulunmaktadır. Kaliteli markaların ürünlerinin pil ömürleri daha uzundur ve bir kerelik tam şarj dolumundan sonra çoklu kullanımlar için uygundur. Kaliteli sakal kesme makinelerinin aynı zamanda uzun süreli garanti belgeleri bulunmakta ve bu sayede uzun vadeli kullanım hizmeti sunulmaktadır.

 

Saç kesme makinesi fiyatları

Saç kesme makinesi fiyatları modellerin özelliklerine göre değişmektedir. Belli bir fiyat aralığı olmamakla birlikte ayarlanabilir özellikleri ve kullanım alanının genişliği ne kadar fazla ise fiyatları da o kadar fazla olmaktadır. Fakat, fiyat performans değerlendirilmesi yapıldığında bu ürünlerin daha ekonomik olduğu görülmektedir. Çünkü bozulmalara ve paslanmalara mahal vermeden uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı sağlarlar.
Daha kısıtlı özelliklere sahip ve tek yönlü cihazların aparatları ve ayarlanabilir başlıkları bulunmadığından fiyatları da daha düşük olmaktadır. Berberlerin iş yerlerinde tercih ettikleri elektrikli saç kesme makineleri daha fazla fonksiyonel özelliklere sahip olduğundan profesyonel aletlerdir ve fiyat aralıkları daha yüksektir fakat evlerde günlük kullanımlar için tercih edilen ürünlerin uygulama aşamaları daha pratik olduğundan fiyatları da daha makul olmaktadır. 

₺349,90 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺179,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺34,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺65,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
₺69,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺114,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün
₺74,99 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺64,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺119,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺299,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1